Обчисліть суму чисел цього ряду зручним способом:   21,7,10,13,9,15,6,5,14.


Ответы на вопрос

Отвечает Каржауова Айша.
21+9=30
7+13=20
15+5=20
6+14=20
30+20+20+20+10=100