1. Розв'яжи задачу. Учитель задумав число. Якщо це число збільшити на 8 й отриманий езультат

збільшити в 5 разів, отримаємо 60. Яке число задума читель? ДАЮ 28 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Васькина Влада.

Ответ:

Позначимо число, яке задумав учитель, як x.

За умовою задачі, якщо це число збільшити на 8, то ми отримаємо результат, який потрібно збільшити в 5 разів, щоб отримати 60. Ми можемо записати це у вигляді рівняння:

5 * (x + 8) = 60

Тепер розв'яжемо це рівняння:

5x + 40 = 60

Віднімемо 40 від обох сторін:

5x = 60 - 40

5x = 20

Розділимо обидві сторони на 5, щоб знайти значення x:

x = 20 / 5

x = 4

Отже, число, яке задумав учитель, дорівнює 4.

Пошаговое объяснение: