Обчисли периметр і площу прямокутника ширина якого 21 см, а довжина у двічі більша. ПЖ помогите!

даю 20 балов!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Жиянов Самандар.
Р = 21 + 21*2 = 63 см
S = 21*42=882 см