Решите 2 номера (можно 1 из них) 4.Перетворити неправильні дроби 124/9 та 85/9 в мішані числа.

Виконати додавання та віднімання цих мішаних чисел. 6.Розв'язати задачу: Із двох міст, одночасно назустріч один одному, виїхали два велосипедисти зі швидкостями 14,5 км/год та 16,5 км/год. Через 0,7 год, після початку руху, відстань між ними становила 96,2 км. Знайдіть відстань між містами.

Ответы на вопрос

Отвечает Мартыненко Павел.

Пошаговое объяснение:

4

124/9 = 124 : 9 = 13 (ост 7)

124/9 = 13 7/9

85/9 = 85 : 9 = 9 (ост 4)

85/9 = 9 4/9

13 7/9 + 9 4/9 = 22 11/9 = 23 2/9

13 7/9 - 9 4/9 = 4 3/9 = 4 1/3

6

1) 14,5 + 16,5 = 31 (км/ч) - скорость сближения двух велосипедистов

2) 31 * 0,7 = 21,7 (км) - приблизились друг к другу два велосипедиста за 0,7 часа

3) 21,7 + 96,2 = 117,9 (км) - расстояние между городами