за 2 ТОД ПІСЛЯ ПОчатку руху. 2) Два автобуси одночасно виїхали на- зустріч один одному з двох міст.

Швидкість руху першого автобуса 90 км/год, а другого — 110 км/год. Визнач відстань між містами, якщо за 2 год після початку руху відстань між автобусами становила 20 км. t V1 02​

Ответы на вопрос

Отвечает Бессмертный Артём.
1. 90*2 = 180км — проїхав перший автобус за 2 години
2. 110*2 = 220км — проїхав другий автобус за 2 години
3. 180 + 220 = 400км — проїхали 2 автобуси за 2 години
4. 400 + 20 = 420км — відстані між двома містами.