Два автобуси одночасно виїхали на- зустріч один одному з двох міст. Швидкість руху першого автобуса

90 км/год, а другого 110 км/год. Визнач відстань між містами, якщо за 2 год після початку руху відстань між автобусами становила 20 км.​

Ответы на вопрос

Отвечает Нафанова Полина.

Ответ:

Відповідь: 420 кілометрів.

Пошаговое объяснение:

1) 90*2=180(км) проїхав перший автобус за 2 години.

2) 110*2=220(км) проїхав другий автобуз за 2 години.

3) 180+220=400(км) проїхали автобуси за 2 години разом.

4) 400+20=420(км) відстань між містами з, яких виїхали автобуси.

Відповідь: 420 кілометрів.

Отвечает Нечай Анжелка.

Ответ:

1) 90+110=200(км/год)-швидкість разом;

2) 200 × 2=400(км)

Відповідь: відстань між містами 400 км.