116. Катынасының мәні: 1) 5; 2) 6; 3) 9; 4) 10 санына тең болатын екі пропорция кұрындар.​


Ответы на вопрос

Отвечает Приловский Саня.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

3/4=2/6    2/3=6/9    4/5=15/12    0,6/1,5