33.Виконай ділення з остачею, перевір результати.40 567:3865 404: 29868 000 : 37​


Ответы на вопрос

Отвечает Шахов Владимир.
40567:38=10767(ост.21)
65404:29=2255(ост.9)
868000:37=23459(ост.17)