Пішохід і лижник були в дорозі однакрвий час.Швидкість пішохода 4км/год а лижника- 10км/год.Пішогід

пройшов за весь час 20км.Яку відстань за цей час подолав лижник

Ответы на вопрос

Отвечает Маулиев Саят.

Ответ:

50 км

Пошаговое объяснение:

t=20/4=5 годин - за цей час пішохід подолав 20 км

s=10×5=50 км