747. Для приготування 13-відсоткового розчину солі взя- ли 39 г солі. У скількох грамах води

необхідно розчинитицю сіль?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пакудина Милена.

1) Пропорция: х г раствора - 100%

                         39 г соли - 13%

х = 39 · 100 : 13 = 300 (г) - масса раствора;

2) 300 - 39 = 261 (г) - столько воды надо добавить.

Вiдповiдь: 261 г води.