Олжаста біраз ақша бар еді. Мектепке баратын кезде атасы оған 165 теңге, ал әжесі 145 теңге берді.

Ол мектепке барар жолда 280 теңгеге балмұздақ пен кәмпит сатып алды. Осыдан соң Олжастың 345 теңгесі қалды. Алғашқыда Олжаста қанша ақша болды?

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасов Илья.
145+165=300
345+280=625(Атасы мен Әжесі берген ақшасы мен өзінің ақшасын қосқанда)
625-300=325(Бастапқы ақшасы)
Жауабы: Алғашқыда Олжаста 325 теңге болды.