Обчисліть значення виразу, використовуючи роз­подільну властивість множення 43 • 64 + 43 • 23 −

87 • 33;

Ответы на вопрос

Отвечает Зуева Алёна.

Ответ:(64+23)×43-87×33=87×43-87×33=(43-33)×87=10×87=870

Пошаговое объяснение:

Ищем общий множитель