Обчисліть значення виразу, використовуючи роз­подільну властивість множення: 37 ∙ 46 – 18 ∙ 37 +

37 ∙ 72. Виберіть одну відповідь: 8000 3700 3800 3200

Ответы на вопрос

Отвечает Фролкина Дарина.

Ответ:

37*(46-18+72)=3700

2)3700

Отвечает Хитрых Боря.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

37 ∙ 46 – 18 ∙ 37 + 37 ∙ 72=37*(46-18+72)=

37*100=3700