Розв'яжи рівняння з перевіркою. X-260=350


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

X-260=350

х=350+260

х=610

610-260=350

350=350

Отвечает Малая Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х=350+260

Х=610