З однієї грядки зібрали 25мішків цибулі,а з іншої -19.З другої ділянки зібрали на 360кг

менше.скільки кг цибулізібрали з кожної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Рубан Влад.

25-19 = 6 мешков - настолько больше собрали со второй грядки.

360:6 = 60 кг лука в одном мешке.

60*25 = 1500 кг лука собрали с первой грядки.

60*19 = 1140 кг лука собрали со второй грядки.