Довжина паралелепіпеда 75 см ширина 50% высота 20% знайти об'єм


Ответы на вопрос

Отвечает Кий Вова.

Ответ:

75*0,5 = 37,5 (см) - ширина

75 *0.2=15 (см) - высота

75 *37,5*15 = 42187.5 (куб.см) - объем

Пошаговое объяснение: