ширина прямокутного паралелепіпеда становить 8 дм, довжина на 4 дм більша, ніж ширина, а висота у 2

рази менша, ніж довжина. Знайти об'єм паралелепіпеда і площу його поверхні.​

Ответы на вопрос

Отвечает Брыкова Валерия.

Ответ:

432 дм²; 576 дм³

Пошаговое объяснение:

b = 8 дм

a - ? на 4 дм >, чем b

h - ? в 2 раза <, чем a

V - ? дм³

S - ? дм²

1) 8 + 4 = 12 (дм) - a

2) 12 : 2 = 6 (дм) - h

  • V = a · b · h

3) 12 · 8 · 6 = 72 · 8 = 576 (дм³) - V

  • S = 2 · (a · b + b · h + a · h)

4) 2 · (12 · 8 + 8 · 6 + 12 · 6) = 2 · (96 + 48 + 72) = 2 · 216 = 432 (дм²) - S