Із 102 кг свіжих фруктів виходить 6 кг сушених. Скільки потрбіно кілограмів свіжих фруктів, щоб

отримати 18 кг сушених?

Ответы на вопрос

Отвечает Фомин Егор.

Ответ:

306

Пошаговое объяснение

102/6=x/18

6x=102*18

6x=1836

x=1836/6

x=306