одна із сторін прямокутника на 8 см менша за другу, а периметр дорівнює 44 см. знайти площу

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Казак Анастасия.

Ответ:

S=105см2

Пошаговое объяснение:

Нехай менша сторона становить х, тоді більша - х+8

Р=2(а+в)

Отже, маємо рівняння :

2(х+х+8)=44

2(2х+8)=44

4х+16=44

4х=44-16

4х=28

х=28/4

х=7

Отже, менша сторона х=7см, а більша х+8=7+8=15см

S=a*b

S=7*15=105см2

Отвечает Бугаёв Сергей.

Ответ:5(ост 4).

Пошаговое объяснение:44÷8=5(ост 4).