Використовуючи розподільну властивість множення, обчисліть 3 4/9×6 3/7-6 3/7×8/9+2 5/9×2 4/7


Ответы на вопрос

Отвечает Алёхин Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3 4/9×6 3/7-6 3/7×8/9=6 3\7*(3 4\9-8\9)=6 3\7*2 5\9

6 3\7*2 5\9+2 5/9×2 4/7=2 5\9*(6 3\7-2 4\7)=2 5\9*3 6\7=23\9*27\7=69\7=

9 6\7