Обчисліть, використовуючи розподільну властивість множення: а)-23-(-99); б) 98-(-11); в)

999-(-17).

Ответы на вопрос

Отвечает Гетманская София.
А)  - 23 - (- 99) = - 23 + 99 = 99 - 23 = 73 
б)  98 - (-11) = 98 + 11 = 109  
в)  999 - (- 17) = 999 + 17 = 116