Обчисліть знечення виразу, використовуючи розподільну властивість множення: 2) 7,8•2,22 +

7,8•3,14-7,8 •4,36 помогіте пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Будович Дима.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

7.8 * (2.22 + 3.14 - 4.36) = 7.8 * (5.36 - 4.36) = 7.8 * 1 = 7.8