На двох полицях книжок стояло порівну. Коли на першу полицю поставили 5 книжок, а з другої зняли 3

книжки, то на полицях стало 30 книжок. Скільки книжок було на кожній полиці? Скільки стало на кожній полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Анна.

Ответ:

Няхай паліца = х

Тады х+5+х-3=30

2х+2=30

2х=28

х=28:2

х=14

14+5=19—першая паліца

14-3=11—другая паліца

Пошаговое объяснение:

Адказ: на кожнай полцы было 14 кніжак, пасля стала 19 і 11

Адмецьце як лепшы адказ, калі ласка, вельмі патрэбна