Ціна мобільного телефона була 1400грн. На розпродажі його ціна була зменшена на 1/7 від попередньої

ціни. Скільки коштував телефон на розпродажі? Склади таку обернену задачу,щоб шуканим у ній було число 1400

Ответы на вопрос

Отвечает Вильникова Настя.

Обратная:

На распродаже телефон стоил 1200грн, это на 1/7 дешевле, чем он стоил до скидки. Сколько стоил телефон первоначально?

1)7-1=6(частей) осталось

2)1200:6=200(грн)одна часть

3)1200+200=1400(грн) стоил телефон