Помогите решить задачу! Бегемотику поклали 12 кг овочів, мамі-бегемотисі — 15 кг, а тату-бегемоту

— на 3 кг більше, ніж бегемотику та його мамі разом. Скільки кілограмів овочів поклали тату-бегемоту? Склади та розв’яжи обернену задачу, щоб шуканим у ній було число 3.

Ответы на вопрос

Отвечает Talipbek Adil.

Пошаговое объяснение:

Бегемотику - 12 кг,

Мамі-бегемотисі - 15 кг,

Тату-бегемоту - ?, на 3 кг більше, ніж бегемотику та мамі разом,


1) 12 + 15 = 27 кг - разом бегемотику та мамі,

2) 27 + 3 = 30 кг -  поклали тату-бегемоту,


обернена задача:

Бегемотику поклали 12 кг овочів, мамі-бегемотисі  - 15 кг, а тату-бегемоту 30 кг. На скільки  тату-бегемоту поклали овочів більше, ніж  бегемотику та його мамі разом?

1) 12 + 15 = 27 кг - разом бегемотику та мамі,

2) 30 - 27 = 3 кг - на скільки тату-бегемоту поклали овочів більше