Швидкість моторного човна в стоячій воді становить 28,4 км/год , а його швидкість проти течії 26,2

км/год . Знайди швидкість човна за течією річки

Ответы на вопрос

Отвечает Мухранов Ваня.

28,4 - 26,2 = 2,2 (км/год) - швидкість течії річки;

2) 28,4+2,2 = 30,6 (км/год) - швидкість човна за течією.

Відповідь: швидкість човна за течією річки 30,6 км/год.