з міста А до міста В, відстань між якими 54 км, одночасно назустріч один одному виїхали 2

велосипедисти. Швидкість одного була 8км/год, а другого - 10 км/год. Разом з першим зі швидкістю 14 км/год вибіг собака. Він біг до зустрічі з другим велосипедистом, потім знову біг до першого. так він бігав поки велосипедисти не зустрілись. скільки км пробіг собака

Ответы на вопрос

Отвечает Шарғынов Ерсултан.
10+8=18км/год- зустрична швыдкисть
54:18=3(год)-це той час, що ихав перший, и другый,и и собака
14*3=42 (км) пробиг собака