1. Швидкість катера у стоячій воді 14 км/год, а швидкість течії річки 1,5 км/ ГОД. ЯКУ відстань

пройде катер за 3 год за течією річки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шмидт Ольга.

Покрокове пояснення:

14+2=16км/год за теч

14-2=12км/год проти теч

16×2=32км за теч шлях

12×3=36 проти теч шлях