Запиши звичайний дріб у вигляді десяткового,а потім у вигляді вітсотків: 1) 3/5 2) 7/20 3) 13/25

4) 29/50

Ответы на вопрос

Отвечает Шухтаева Алиса.

Ответ:

3/5 = 6/10 = 60/100=0,6=60%

7/20 = 35/100 = 0,35 = 35%

13/25 = 52/100 = 0,52 = 52%

29/50 = 58/100 = 0,58 = 58%

Пошаговое объяснение: