Каміль, Рената і Бася закінчили курс швидкочитання. Усі троє зараз читають одну книжку. Перші 33

сторінки Каміль прочитала за 16 хвилин, Рената - 19 сторінок за 9 хвилин, а Бася - 41 сторінку за 20 хвилин. Хто читає найшвидше?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жимань Іра.

Відповідь:

Рената

Покрокове пояснення:

Швидкість читання кожної учениці:

Каміль: 33 : 16 = 33/16 = 2\frac{1}{16}

Рената: 19 : 9 = 19/9 = 2\frac{1}{9}

Бася: 41 : 20 = 41/20 = 2\frac{1}{20}

Серед цих трьох чисел найбільшим є 2\frac{1}{9}. Отже Рената читає найшвидше

Отвечает Таскина Ева.

Пошаговое объяснение:

дізнаємось скільки сторінок вони читають на одну хвилину

Каміль 33/16

Рената 19/9

Бася 41/20

порівняємо дроби

33/16=2 1/16

19/9=2 1/9

41/20=2 1/20

2 1/20<2 1/16<2 1/9

отже, найшвидше читає Рената