8. Марічка прочитала книжку за три дні. За перший день вона прочитала 0,3 і ще 8 сторінок, за

другий 0,2 і ще 6 сторінок, а за третій - інші 21 сторінку. Скільки сторінок в книзі?

Ответы на вопрос

Отвечает Антоненко Алина.

Ответ:

Ответ:

63 страниц

Пошаговое объяснение:

1)1/3Х+4

2)4/9З+2 всего Х страниц

3)8

1/3Х+4+4/9Х+2+8=Х

-2/9Х=-14

Х=-14÷(-2/9)

Х=-14×9/2

Х=63