3*2*1=54*3*2=106*7*1=132*2*5=12Tогда5×3×2=?


Ответы на вопрос

Отвечает Lykoshkov Dima.
Якщо: 3+2*1=5
4+3*2=10
6+7*1=13
2+2*5=12
Відповідно, ми розуміємо, що до других помножених числ нам потрібно додати перше:
5+3*2=5+6=11