Знайдіть площу фігури обмежено графіком функції у=5/х і прямою х+у=6 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Юля.

Пошаговое объяснение:

S=∫⁵6-х-5/х dx=∫6dx-∫xdx-∫5/xdx=

¹

=6x-x²/2-5ln|x| |⁵=

¹

=6•5-5²/2-5ln|5|-(6•1-1²/2-5ln|1|)=

=30-25/2-5ln5-(6-1/2•5•0)=

=30-25/2-5ln5-11/2=12-5ln5=

=12-8,04719=3,95281≈3,95 ед²