Помогите За 6 год потяг пройхав 432 км скильки км пройде пойзд за 11 год якщо йде з однаковую


Ответы на вопрос

Отвечает Лещук Денис.
1) 432/6 = 72 (км / год) - швидкість поїзда.2) 72 * 11 = 792 (км) - проїде потяг за 11 годин.Відповідь: 792 км.