чотири цілих 1/7 * 14 цілих -одна ціла 1/4 помножити на одну цілу 1/6 -1 1/ 9 * 2 5/8​ .Визначити

вираз

Ответы на вопрос

Отвечает Гулиева Жале.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4 1\7*14=29\7*14=58

1 1\4*1 1\6=5\4*7\6=35\24=1 11\24

1 2\9*2 5\8=11\9*21\8=77\24=3 5\24

58-1 11\24=56 13\24

56 13\24-3 5\24=53 1\3