4) На автостоянці легкових автомобілів було в 4 рази більше, ніж вантажівок. Скільки легкових

автомобілів і скільки вантажівок було на стоянці, якщо їх загальна кількість становила 95 машин? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Есимбекова Аружан.

4х- автомобілі

х-вантажівки

4х+х=95

5х=95

х=19

4×19=76-автомобілі

95-76=19- вантажівки

Відповідь: на стоянці було 76 легкових автомобілів і 19 вантажівок