З двох пунктів,відстань між якими 20 км,одночасно назустріч один одному вийшли два туристи і

зустрілися через 2 год.Визначте,з якою швидкістю йшов кожний турист,якщо одному на подолання всього шляху знадобилося на 1 год 40 хв більше ніж іншому

Ответы на вопрос

Отвечает Осьмачко Богдан.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

20/2=10 км в час скорость сближения

x+y=10

20/x-20/y=5/3

y=10-x

20/x-20/(10-x)=5/3

(20/x-20/(10-x))*x=5/3*x

(40x-200)/(x-10)=5/3x

(40x-200)/(x-10)*(x-10)=5/3x*(x-10)

-40x+200=(-5x^2)/3+50x/3

(5x^2)/3-170x/3+200=0

D=(-170/3)^2-4*(5/3)*200=16900/9

x1=(√(16900/9)-(-170/3))/(2*(5/3))=30

x2=(-√(16900/9)-(-170/3))/(2*(5/3))=4 км в час

y=10-4=6 км в час