На товар двічі було знижено ціну , щоразу на 15 % . На інший товар , ціна якого до зниження була

такою самою , як і першого , знизили ціну один раз на 30 % . Який з цих товарів після зниження став дешевшим ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимова Пелагея.
Рассуждаем: до снижения цена А первого, В второго.
А снижали на 15%, то есть в (1-15/100)=0.85 раза дважды: А1=А*0.85*0.85=А*0.7225 -общее снижение
В один раз и сразу на 30%, т.е В1=В* (1-30/100)=В*0.7000
Вывод: В стал дешевле, чем А