Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника, якщо його катепи дорівнюють корінь3см корінь6 см.

Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Кутень Даниил.

Ответ:

Гiпотенуза прямокутного трикутника дорiвнюе 3 сантиметра

Пошаговое объяснение:

c {}^{2}  = ( \sqrt{3} ) {}^{2}  + ( \sqrt{6} ) {}^{2}

c {}^{2}  = 3 + 6

c {}^{2}  = 9

c =  \sqrt{9}

c = 3

Вiдповiдь:

Гiпотенуза прямокутного трикутника дорiвнюе 3 сантиметра