відстань у метрах яку проплив тарас у басейні виражається двоцифровим числом. Сума десятків та

одиниць цього числа дорівнює найбільшому одноцифровому числу причому число десятків -на 7 менше від цієі суми. Яку відстань проплив Тарас

Ответы на вопрос

Отвечает Мурзаханов Ренат.
Тарас проплыл 27 м
так как сумма десятков и единиц равна 9, а число десятков на 7 меньше, то 9-7=2 (десятки), тогда 9-2=7
(единицы), значит 27 метров (2+7=9)