Першого дня зібрали 127 000 кг картоплі, що на 32 000 кг мен- ше, ніж другого дня, а третього дня —

на 40 000 кг більше, ніж першого дня. Скільки всього кілограмів картоплі зібрали за три дні? ДАМ 25 ОЧКОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шмидт Ольга.

Ответ:

453000 кг

Пошаговое объяснение:

Розв'язання

1) 127000+ 32000 = 159000 (кг) - зібрали II дня =

2) 127000 + 40000 = 167000 (кг) — зібрали III дня

3) 159000 + 167000 = 326000(кг) - зібрали за ці два дні разом

4) 127000 + 326000 = 453000(кг)

Відповідь: за три дні зібрали 453000 кг картоплі.

Отвечает Новиков Вова.

Ответ:

453000 кг

Пошаговое объяснение:

узнаем сколько собрали во второй и третий дни:

сначала посчитаем за второй день:

1000(127+32)=159000 кг

теперь за третий:

1000(127+40)=167000 кг

теперь посчитаем все вместе:

1000(127+159+167)=1000×453=453000 кг