за літні канікули які тривали з 1 червня до 31 серпня, іван прочитав 552 сторінки книжки, читаючи

щодня однакову кількість сторінок. скільки сторінок іван прочитав за червень?

Ответы на вопрос

Отвечает Камышина Анастасия.
1)30+31+31=92(дні) Іван читав книжку
2)552:92=6(сторінок) читав Іван щодня
у червні 30 днів, тому
3)6·30=180(сторінок) Іван прочитав за червень