Рішіть задачу демьян зїв 135 гр каші що становило 0,8 від усієї порції. скільки грамів була

порція спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Кудряков Тимур.

Відповідь:        168,75 г.

Покрокове пояснення:

     135 г  каші   -   0,8 порції

        х  г  каші   -       1 порція .

       Складемо пропорцію :   135/x = 0,8/1 ;

                                                  x = ( 1 * 135 )/0,8 = 168,75 ( г ) ;

                                                  х = 168,75 г.