10 26. Выполните действия: 3 +1,8 4) 5,4-2 1) 8 2) (6-4):2.2: 5)(2+0.25)-0,12: 2,2; 15 3) (1.23-24:

25+ 6 3 6) (7.6-4):19.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кайгородова Ангелина.
Ось вирази і їх результати:

3 + 1,8 = 4,8
5,4 - 2 = 3,4
8
(6 - 4) / 2.2 = 0,9090909090909091
(2 + 0.25) - (0,12 / 2,2) = 2.25 - 0.05454545454545454 ≈ 2.1955
(7.6 - 4) / 19 ≈ 0.16842105263157894
Такі результати виразів на числовому рівні.