Максим пройшов 240 рівнів комп'ютерної гри,а Артем 260 рівнів. скільки ще рівнів має пройти Максим

щоб у нього було на 50 пройдених рівнях більше ніж у Артема​

Ответы на вопрос

Отвечает Коркин Данил.

Ответ:

70

Пошаговое объяснение:

20+50=70

Отвечает Коровина Настя.

Відповідь:

Артем має пройти 70 рівнів.

Пояснення:

1) 260+50=310 (рівень) — на якому рівні потребно будти Артему, для удобрення задачі.

2) 310-240=70 (рівень) — кол-во рівнів яких потрібно пройти Артему.

Бажаю удачі Артему у грі, і тобі з математикою