клумбу, площа якої 35 кВ.м, засаджено нарцисами, тюльпанами та ромашками. Яку площу займають

ромашки, якщо під нарциси та тюльпани відведено відповідно 2/7 і 3/7 клумби​

Ответы на вопрос

Отвечает Чириков Даниил.

Під нарциси відведено 2/7 клумби, а під тюльпани - 3/7 клумби. Це означає, що під нарциси відведено \dfrac{2}{7} \cdot 35 = 10 квадратних метрів, а під тюльпани - \dfrac{3}{7} \cdot 35 = 15 квадратних метрів. Отже, площа, зайнята ромашками, складає 35 - 10 - 15 = 10 квадратних метрів.

Таким чином, ромашки займають площу у 10 квадратних метрів клумби.