Довжина класу дорівнює 15 м, висота становить 20% довжини і 50% ширини. Знайти об'єм класу.


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Пошаговое объяснение:

Висота класу дорівнює 20/100 * 15 м = 3 м.

Ширина класу дорівнює 100/50 * 15 м = 30 м.

Об'єм класу дорівнює довжині * ширині * висоті, тобто 15 м * 30 м * 3 м = 1350 м³.