Відстань між двома містами 260км.Назустріч один одному із ц ти х міст одно часно виїхали два

мотоцеклисти один зі швидкістю 24,6км/год а другий 25,4км/год. Якою буде відстань між ними через 3год​

Ответы на вопрос

Отвечает Кантамиров Алексей.

Відповідь:

Відстань між мотоциклістами через три год​ини дорівнюватиме 110 км.

Покрокове пояснення:

Відстань між двома містами 260 км. Назустріч один одному із цих міст одночасно виїхали два мотоциклісти один зі швидкістю 24,6 км/год а другий 25,4 км/год. Якою буде відстань між ними через три год​ини.

З кожною годиною мотоциклісти наближаються один до одного на:

24,6 + 25,4 = 50 км.

За три години вони сумарно подолають відстань у:

50 × 3 = 150 км.

Оскільки відстань між двома містами дорівнює 260 км, то мотоциклістам ще залишилось подолать відстань у:

260 - 150 = 110 км.