Магазин протягом трьох днів продав завезений цукор. Першого дня продали 32% усього цукру, другого -

40%,а третього решту 238кг. Скільки кілограмів цукру було завезено до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Андрес Артур.

Ответ:

1) 100-32-40=28 відсотків -було продано третього дня

2) 238:28×100=850(кг) - було завезено до магазину.

Відповідь: 850 кг було завезено до магазину.

Пошаговое объяснение: