Будь ласка! Магазин продав увесь цукор за три дні Першого дня продали 20% усього цукру, другого дня

продали 38% усього цукру, а третього 840кг. Скільки кілограм цукру було продано першого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Солдатов Артём.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 100%-(20%+38%)=42%.

Звідси, 42%=840кг.

2) Щоб дізнатися скільки кілограм цукру було продано першого дня,

потрібно дізнатися загальну кількість цекру, для цього потрібно скласти пропорцію,де Х кг це 100%, а 840кг це 42%:

х-100%

840-42%

х=840*100/42=2000кг.

3) Потрібно знайти 20% від2000кг:

20%=0,2=2000*0,2=400кг.

Відповідь: 400кг цукру.